Hakkımızda

ekoVIP...  EKONOMİK Grup SEYAHATLERİNİN ADRESİ

ekoVIP ile fırsatları değerlendirin, hiç görmediğiniz bir yerlere seyahat edin!

VIP Turizm ekonomik tur paketlerinden oluşan markası ekoVIP ile bütçeye uygun bir hizmet ve tatil anlayışı sunuyor. Seyahat etmek isteyen herkese tüm cazip tatil fırsatlarını bir araya getirip, yine VIP kalitesinde tatilin yolunu açıyor. ekoVIP yok belediye vergisiydi, yol üstünde benzincinde beklersin gibi gizli masraflar kötü sürprizler olmaksızın tüm seyyahlara keyşifli tatil yapma imkanı tanıyor. Oteller yüksek fiyatlı olan merkezlerden biraz uzakta olabiliyor ama kendine göre özelliği olan noktalarda. Mesuliyet Sigortası ve ek bir ödeme ile daha kapsamlı sigorta ve 3 gün kalana kadar keyfe keder dahil iptal etme imkanı veren güvence ile...

ekoVIP, ekonomik tatil anlayışını yeniden tanımlıyor. ekoVIP programları ile alternatif hava yolları, ekonomik otel seçenekleri ve en uygun rotaları birleştirerek; keşfetmeyi ve görmeyi arzu ettiğiniz ülkelerde, şehirlerde, özgürce gezip, dilediğinizce yaşayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlıyor. 7 kıtada yapacağınız seyahatlerinizde, özel fiyatlar ile, uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer ve araç kiralama hizmeti veriyor, online bireysel satış imkanları sağlıyor. Üstelik yine VIP ayrıcalığı ile… Ekonomik tatili kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte sunan ekoVIP, avantajlı ve yalın seyahat paketleri ve VIP Turizm güvencesi ile düşlediğiniz tatili sizinle buluşturuyor.

Size kalan bütçenize uygun tatil alternatifini seçmek ve tüm aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte ekonomik tatilin keyfini doyasıya çıkarmak. Online satın alma yapanlara da sürprizlerim var.

 

Keyifli EKO seyahatler…